„Tsuki no kanata” widzi się nam jako wyczerpująca encyklopedia na temat wszystkiego, co związane jest z „Czarodziejką z Księżyca”. Dokładamy wszelkich starań, aby na stronie pojawiały się nowe materiały, lecz w wyniku pracy i innych zobowiązań nie możemy poświecić pełni czasu na zajmowanie się stroną. Poszukujemy kogoś, kto mógłby pomóc nam w uzupełnianiu działów informacyjnych i zajmowaniu się fanpage’ami na portalach społecznościowych.

Kogo potrzebujemy?

求人

W szczególności potrzebujemy tekściarza, który zająłby się następującym:

  • szczegółowymi opisami fabuły rozdziałów mangi, odcinków starego i nowego anime, odcinków serii live-action. Aby mieć pojęcie, jak bardzo takie streszczenia winny być wyczerpujące, proszę zerknąć do działu z opisami poszczególnych filmów kinowych.
  • opisami gadżetów. Choć działem tym zajmuje się przede wszystkim Cain, chętnie też znalazłby pomocnika, który by przygotowywał opisy wyglądu, jakości wykonania, cech charakterystycznych itp. zestawów gadżetów jako całości oraz poszczególnych przedmiotów. Subiektywne komentarze (nie nagie, acz z podaniem argumentów) na temat któregoś produktu także się nadają.
  • artykułami luźno powiązanymi z „Czarodziejką”. Mogą to być rozważania na temat relacji Haruki i Michiru, krytyczne spojrzenie na którąś część fabuły itd. itp. Dla przykładu odsyłamy do działu z już istniejącymi artykułami. Nie zobowiązujemy także nikogo, by nieustannie tym się zajmował — wystarczy nawet jeden artykuł od takiej osoby. Najważniejszy jest sam pomysł i jego wykonanie.
  • administrowaniem portalami społecznościowymi. Przydałaby się osoba, która chętnie zajęłaby się dodawaniem wpisów na naszych fanpage’ach na Facebooku, Twitterze itp. — czyli np. wklejaniem jakichś oficjalnych ogłoszeń, nowości, fanowskich prac — tudzież ogólnie podtrzymywałaby żywotność owych fanpage’ów.

Jakie mamy wymagania?

要件

Cenimy jakościowo napisane prace, czyli takie, które napisane są staranną polszczyzną. Sienkiewiczowskiego talentu pisarskiego nie wymagamy (choć nie pogniewamy się za takowy), ale tekst napisany bez rażących błędów ortograficznych i gramatycznych zawsze jest miły dla oka. Tudzież zlitujcie się nad korektorem, który przecie poświęcić będzie musiał dodatkowy czas.

Jeśli pisząc tekst opieracie się o jakieś źródła, a w przypadku pisania artykułów czy opisów fabuły może zajść taka konieczność, to proszę o ich wskazanie na końcu swojej pracy. Źródła mogą być pierwotne, tj. sama manga, anime, artbooki, książeczki załączone do płyt kompaktowych, oficjalna witryna „Czarodziejki z Księżyca” itp., bądź wtórne, tj. Wikipedia, inne strony fanowskie itp. Te ostatnie winny być wiarygodne. Nietrudno się domyślić, że za takowe źródło uchodzić może któraś z poważanych stron fanowskich o „Czarodziejce z Księżyca” jak np. the oracle czy Dies Gaudii, a nie blogasek jakiejś trzynastolatki, czasami jednak nawet takie strony mogą się mylić i lepiej sprawdzić informacje w źródłach pierwotnych.

Jak się z nami skontaktować?

連絡方法

Chętnych prosimy się skontaktować z nami za pośrednictwem formularza lub pisać na nasze adresy mailowe: Kaosu no Tenshi (ws. opisów fabuły, artykułów, portali społecznościowych) i Cain (ws. opisów gadżetów i portali społecznościowych).

Jeśli masz pomysł, czym jeszcze mógłbyś (-łabyś) się przysłużyć stronie, niewątpliwie daj o tym nam znać. Wysłuchamy wszelkich ofert!